Wczasy z dzieckiem nad morzem    Hotel Władysławowo

Wakacyjny konkurs 2014 już online!

Dziękujemy że braliście udział w ubiegłorocznym konkursie „Kocham Bałtyk”. Mamy dla Was dobrą informację – już wystartował wakacyjny konkurs 2014  pod hasłem „Dzieci Kochają Bałtyk„. W konkursie to rodzice tworzą wirtualną mapę wspomnień z wakacji z dziećmi.

Do wakacji pozostało już niewiele ponad miesiąc, a większość z rodziców już teraz planuje rodzinny wypoczynek. Nie da się ukryć, iż jednym z napopularniejszych wakacyjnych kierunków jest Wybrzeże Bałtyku. Trudno się dziwić – dzieci wprost Kochają Bałtyk. Ostatnie lata to dynamiczny rozwój infrastruktury i atrakcji dla rodzin z dziećmi, dzięki czemu z z roku na rok oferta rodzinnych wakacji nad polskim morzem staje się coraz bardziej atrakcyjna.

Po fantastycznych zgłoszeniach do ubiegłorocznego konkursu fotograficznego „Kocham Bałtyk” przyszedł czas na stworzenie wirtualnej mapy rodzinnych wspomnień z wakacji. Biorąc udział w konkursie pomagasz innym rodzicom w idealnym zaplanowaniu wakacyjnego wypoczynku z dzieckiem. Podziel się swoim doświadczeniem, podpowiedz co warto odwiedzić czy jak spędzić rodzinnie i aktywnie czas nad morzem. Dzięki Waszym relacjom stworzymy największą mapę pomysłów i rekomendacji na rodzinny wypoczynek nad Bałtykiem…a przy okazji możesz wygrać atrakcyjne nagrody dla Twojej rodziny: weekend na morzu, rodzinne pobyty nad morzem, vouchery na zdjęcia i foto-pamiątki z wakacji oraz gry Lego Przygoda. Nagrodą specjalną oraz nagrodą publiczności są markowe tablety. Formularz konkursowy dostępny jest na stronie www.dzieckowpodrozy.pl.

Konkurs organizowany jest pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Związku Miast i Gmin Morskich, który jest również sponsorem nagrody specjalnej oraz nagrody publiczności. Sponsorami pozostałych nagród w konkursie są: Stena Line, portal Czasnadmorze.pl, Hotel Astor Jastrzębia Góra, Cyfrowe Laboratorium Obrazu Dimlab.pl oraz dystrybutor gier Cenega.

Wakacje z dzieckiem nad morzem

Kochamy Bałtyk…to widać! Wyniki konkursu

Tegoroczne lato nad Bałtykiem było przepiękne – na palcach jednej ręki można policzyć dni deszczowe, jednak piękna pogoda to nie jedyna przyczyna, dlaczego wybieraliśmy wypoczynek nad morzem. Polacy Kochają Bałtyk! Nie brakuje osób, które mogą to powiedzieć bez żadnego zastanowienia, co więcej, nie brakuje osób, które chcą to pokazać!

Widać to szczególnie na ok. 1500 zdjęciach zgłoszonych do konkursu „Kocham Bałtyk” realizowanego przez portal www.czasnadmorze.pl .  – Są zdjęcia typowo wizerunkowe, pokazujące naturę i piękno Bałtyku, jednak największą część stanowią zdjęcia przekazujące pozytywne emocje z wypoczynku nad morzem i to nie tylko w pełni słońca – komentuje Wojciech Kreft- organizator konkursu. Jury miało bardzo trudny wybór – wśród finałowej listy było kilkadziesiąt zdjęć, niestety nagradzanych miejsc znacznie mniej.  Jesteśmy przekonani, iż w przyszłym roku powtórzymy konkurs, być może z jeszcze większą pulą nagród.

Jednak i tak, w pierwszej edycji lista nagród jest długa, a wśród nagród m.in. cyfrowa lustrzanka, pobyty w Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze oraz w Pensjonacie Wojciech we Władysławowie, zestawy kosmetyków Ziaja oraz vouchery na usługi Dimlab.pl. Konkurs organizowany był pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Związku Miast i Gmin Morskich.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć zgłoszonych do konkursu. Poniżej prezentujemy kilka nagrodzonych wspomnień znad Bałtyku.

Nagroda Specjalna Cyfrowa lustrzanka CANON EOS 600D z obiektywem 18-55

Bałtycka Fala – Kołobrzeg – Jakub Borok

Kategoria Dzieci Kochają Bałtyk

1. Miejsce – 5 dniowy (4 noclegi) rodzinny pobyt nad morzem w Pensjonacie Wojciech we Władysławowie

Pożegnanie z Bałtykiem – Jastarnia – Grzegorz Bukalski

2. Miejsce – rodzinny weekend w Hotelu*** Astor w Jastrzębiej Górze

Jak latawiec na wietrze – Pobierowo – Lidia Czyżewska

3. Miejsce voucher o wartości 200 pln do wykorzystania na usługi świadczone przez Cyfrowe Laboratorium Obrazu DIMLAB.pl oraz Encyklopedia Młodego Odkrywcy”Morza i Oceany”

Czy Ty też pamiętasz ? – Gdynia – Piotr Falkiewicz

4. Miejsce voucher o wartości 100 pln do wykorzystania na usługi świadczone przez Cyfrowe Laboratorium Obrazu DIMLAB.pl oraz Encyklopedia Młodego Odkrywcy”Morza i Oceany”

Neonowe pontony na Bałtyku – Kołobrzeg – Barbara Michalak

5. Miejsce Encyklopedia Młodego Odkrywcy”Morza i Oceany”

Staś na fali – Kołobrzeg – Jakub Borok

 

Dodatkowo 10 nagród pocieszenia przyznano (kolejność przypadkowa):

Emocje Gdańsk – Joanna Kluczyńska
I radości nie ma końca – Pobierowo – Czyżewski Zbigniew
Zabaw na bałtyckiej plaży – Karwia- Agata Orzeł
Szukam księcia-księżniczka Lenka – Mielno – Sebastian Pranke
Najpiękniejsze sny tylko we Władysławowie – Marta Zając
Nadbałtycka radość – Międzyzdroje – Aleksandra Piątkowiak
Zapomniany urok koszy plażowych – Dębki – Justyna Romanowska
Wzbić się nad poziom morza – Kołobrzeg – Dorota Dworzyńska
Wspomnienie – Kąty Rybackie – Magdalena Głowacka
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka – Władysławowo – Damian Wargocki

Nagroda Publiczności – voucherem o wartości 300 pln do wykorzystania na usługi świadczone przez Cyfrowe Laboratorium Obrazu DIMLAB.pl oraz zestaw kosmetyków Ziaja: seria Sopot Spa oraz mleczko Sopot Sun utrwalające opaleniznę

Po co chodzić, skoro można latać…- Chłopy – Agnieszka Możejko

 

Kategoria Mój Bałtyk

1. Miejsce – – Pobyt weekendowy z wyżywieniem w Hotelu*** Astor w Jastrzębiej Górze oraz zestaw kosmetyków Ziaja

10 w skali Beauforta – Darłówko – Marek Jóźków

2. Miejsce – pobyt weekendowy ze śniadaniami dla 2 os. w Pensjonacie Wojciech we Władysławowie oraz zestaw kosmetyków Ziaja

Dzika plaża – Łeba – Łukasz Młodziński

3. Miejsce – voucher o wartości 200 pln do wykorzystania na usługi świadczone przez Cyfrowe Laboratorium Obrazu DIMLAB.pl oraz zestaw kosmetyków Ziaja

Tam gdzie rodzi się miłość – Kołobrzeg – Piotr Mańczak

4. Miejsce – voucher o wartości 100 pln do wykorzystania na usługi świadczone przez Cyfrowe Laboratorium Obrazu DIMLAB.pl oraz zestaw kosmetyków Ziaja

Rybacy – Ustka – Anna Klinkosz

Wyróżnienia dodatkowe, niestety bez nagród 🙁 – za wyjątkowe uchwycenie chwili:

Wyróżnione zdjęcia – Kocham Bałtyk

Już nie ma dzikich plaż – Grzybowo – Piotr Pituła

Fireworks @ Kołobrzeg – Jakub Jakubicki

Deszcz – Jastrzębia Góra – Oliwia Kohnke

Czas widać w nas, a morze…szumi – Jarosławiec – Pawluczyk Karolina

Wszyscy kochają Bałtyk 🙂 – Rowy – Agnieszka Rusinowska

Bałtyk potrafi zadziwić – Władysławowo – Paulina Włodarczyk

Dziękujemy za ok. 1500 zgłoszeń – wyniki już wkrótce!

Drodzy Uczestnicy Konkurs „Kocham Bałtyk”  – bardzo dziękujemy za udział w konkursie i przesłanie ok. 1500 zgłoszeń! Ta liczba świadczy o tym, że sympatyków turystycznej oferty nadbałtyckich plaż nie brakuje. Wasze zdjęcia są piękne, pełne emocji, a czasem bardzo zaskakujące.

Wszystkie zdjęcia zgłoszone w terminie tj. do 25.08.2013 r. zostały opublikowane w galeriach konkursowych. Zdjęcia zgłoszone po tym terminie nie zostały opublikowane i nie biorą udziału w konkursie. Jednocześnie informujemy, iż pełne wyniki konkursu zostaną opublikowane do 31.08.2013 r. (włącznie) . Trzymamy kciuki i prosimy o trochę cierpliwości!

Już prawie 300 zgłoszeń – dziękujemy!

Wpłynęło już prawie 300 zgłoszeń do konkursu „Kocham Bałtyk” – bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie. Okazuje się, że tych, którzy kochają Bałtyk jest całkiem sporo! A Wasze fotki…. ah…są cudne, ile w nich emocji, a widoki zapierające dech! Cieszymy się z wydzielonej kategorii „Dzieci Kochają Bałtyk” – tutaj faktycznie trudno byłoby porównywać radość dzieci z pięknem bałtyckiego krajobrazu. Przypominamy, iż każde zgłoszone zdjęcie pojawia się na naszych stronach do 72 h od jego zgłoszenia.

Zapraszamy do przeglądania galerii: 

Mój Bałtyk    oraz   Dzieci Kochają Bałtyk

 

Dziękujemy za pierwsze zgłoszenia!

Drodzy uczestnicy konkursu ! Dziękujemy za pierwsze zgłoszenia do konkursu „Kocham Bałtyk”. Już podczas pierwszych kilku godzin konkursu otrzymaliśmy ponad 50 zgłoszeń – to znak, że zakochanych w Bałtyku nie brakuje! Każde Wasze zgłoszenie zostanie zamieszczone na naszych stronach w ciągu maksymalnie 72 h od jego przesłania, jednak staramy się aby zdjęcie było online w 24 h.

Trzymamy kciuki za Wasze zdjęcia! Już jest bardzo ciekawie!